Showbiz 5 Dhjetor 2022

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder të tij

Showbiz

Aktorët e famshëm Julia Roberts dhe George Clooney janë bërë sërish së bashku pjesë e një komedie romantike “Ticket to Paradise”.Duke luajtur në shumë filma të suksesshëm ata kanë provuar se kanë një kimi të jashtëzakonshme me njëri-tjetrin.

Filmi i fundit e kishte premierën në tetor dhe ktheu edhe njëherë dyshen e famshme në personazhe shumë të preferuar. 

Së fundmi aktorja 55 vjeçare ka treguar mbështetjen për mikun e saj, në Nderimet e 45-të vjetore të Qendrës Kennedy në Uashington DC të dielën.

Julia kishte veshur një fustan të gjatë të zi nën një xhaketë të vogël të zezë që përfundonte në mes të shpinës.Fustani i saj ishte i mbuluar me fotot e George ndërsa aktorja u shfaq e qeshur me bashkëshortin e saj, prej tashmë 20 vitesh Daniel Moder.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor