Floket 4 Dhjetor 2022

Përputhet me të gjitha ngjyrat e lëkurave, kjo është ngjyra e flokëve që nuk del nga moda

Floket

Nëse do të duhej të zgjidhnim një ngjyrë flokësh që iu përshtatet të gjithave ajo është çokollata. Toni i thellë, çokollatë është perfekt për të gjitha fytyrat. Është një nuancë e shkëlqyer si për tonet e ftohta ashtu edhe për ato të ngrohta të lëkurës dhe i jep çdo lloji dhe teksture flokësh një pamje luksoze.

Ajo që e bën më unike këtë nuancë janë reflektimet e shumta në dritë. Kini parasysh se një nuancë e tillë kërkon vetulla të theksuara. Dhe modelja e famshme amerikane Hailey Bieber ka zgjedhur këtë nuancë këtë vit, e cila “përputhet” në mënyrë perfekte me lëkurën e saj.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor