Showbiz 1 Dhjetor 2022

"Je kartolina më e bukur për mua", Agron Llakaj i dedikon fjalët më të bukura bashkëshortes

Showbiz

Aktori i humorit Agron Llakaj ka bërë një dedikim të ndjerë përmes një postimi në Instagram. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston ditëlindjen dhe padyshim ai nuk kishte se si mos t’i bënte një urim publikisht.

Llakaj ka postuar një foto, ku shfaqen së bashku ndërsa e cilëson bashkëshorten si kartolina më e bukur për të.

Urimi i plotë:

"Dhjetori eshte i vetmi muaj ku une nuk zgjedh kartoline urimi si ne cdo muaj tjeter, sepse ditelindja jote na sjell Dhjetorin…dhe besoj je kartolina me e bukur ne mua.
Ditelindja jote Kostandina fillon nje muaj te festave dhe gezimit…,te dritave dhe ngjyrave..Krishtlindje dhe Vitin e Ri.
Ditelindje te gezuar edhe ne 100 vjet! Pacim mal, pasurine me te madhe qe Zoti na ka fal…,Shendetin, dashurine dhe miresine!
Nje Muaj te mbare per te gjithe nga ne te dy!"

Kujtojmë që çifti janë prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Sakaq, ata janë bërë edhe gjyshër dhe nuk ngurojnë që herë pas here të ndajnë momente me ta.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor