Showbiz 8 Gusht 2022

Faktet flasin vetë, kjo është arsyeja pse Rozana Radi nuk bën botox

Showbiz

Nëse i keni hedhur një sy profilit në Instagram të Rozana Radit këto kohë, me siguri nuk mund të mos e keni vënë re ndryshimin e saj në pamjen e jashtme. Vajza çapkëne e showbizz-it shqiptar duket më elegante se kurrë, e sigurisht që merita i takon vendosmërisë së saj për të punuar fort me veten dhe 10 kg më pak janë me të vërtetë për t'u vlerësuar, lexoni Humbi 10 kilogramë për 2 muaj, Rozana Radi zbulon sekretin e dobësimit.

Por, ka diçka që Rozi s'do e provonte kurrë: BOTOXI. “Një aktore në profesion nuk duhet të përdorë Botox pvr mendimin tim, sepse i ikën mimika dhe do t ishte e vdekur në portret kur interpreton. Nëse ngrej vetullat efekti është ky në foto”, shkruan Rozana.

Më pas ajo ka treguar se nuk lyhet kurrë gjat ditës si dhe e quan veten me fat që Zoti i ka dhënë tiparet e fytyrës fiks siç ajo i do dhe për këtë arsye nuk do të bëjë kurrë ndërhyrje.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor