Showbiz 7 Gusht 2022

Dikur ishin çift, por ja videoja si reagon Dua Lipa sot me këngët e Ledrit

Showbiz

Dua Lipa dhe Ledri Vula kanë pasur një histori dashurie shumë vite më parë. Në rrjet qarkullojnë edhe disa foto të vjetra të tyre kur ishin çift.

Ledri ishte në fillimet e karrierës së tij ndërsa Dua jetonte jashtë, ndaj lidhja e tyre s’mundi të zgjaste. Megjithatë, dyshja ruajti marrëdhënie të mira dhe sot e kësaj dite takohen.

Gjatë festivalit që po organizohet në Kosovë, sigurisht që i pranishëm për të performuar, ishte dhe Ledri.

Ata kanë treguar se janë ‘fansa’ të njëri-tjetrit. Ledri e përgëzon Duan për sukseset e saj dhe Dua bën të njëjtën gjë. Madje, gjatë koncertit ajo është parë të kërcejë e këndojë me këngët e Ledrit.

Për të parë videon, klikoni këtu.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor