Showbiz 6 Gusht 2022

Të ndarë prej kohësh por Khloe Kardashian dhe Tristan sapo u bënë prindër për herë të dytë

Showbiz

Khloé Kardashian është zyrtarisht nënë e dy fëmijëve! Ylli i "Kardashian" dhe ish-i i saj, basketbollisti Tristan Thompson, mirëpritën fëmijën e tyre të dytë së bashku, një djalë, nëpërmjet një nëne surrogate. Khloé dhe Tristan janë tashmë prindër të vajzës së tyre 4-vjeçare, True.

Lajmi u konfirmua nga një burim për US Weekly.

“Si foshnja dhe nëna janë shumë të lumtura dhe të shëndetshme. Khloé është shumë e emocionuar për të zgjerimin e familjes së saj.”

Us raportoi në korrik se themeluesja e 'Good American', 38 vjeç, dhe atleti i NBA, 31 vjeç, prisnin fëmijën nr. 2, një djalë. Në fillim u raportua se djali do të lindte në nëntor, por mesa duket lajmi ka qenë i gabuar. Megjithatë Khloé dhe Tristan nuk janë bashkë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor