Showbiz 5 Gusht 2022

Tensione në familje? Burimi pranë familjes Beckham: Victoria dhe nusja e djalit nuk e durojnë dot njëra-tjetrën

Showbiz

Ka nisur një luftë e ftohtë mes ikonës së modës Victoria Beckham dhe nuses së  djalit të saj, Nicola Peltz, raporton Page Six. 27 vjeçarja u martua me Brooklyn Beckham, djalin e madh të Victorias dhe ish futbollistit David Beckham në prill por thuhet se përplasjet kanë nisur para dasmës.

“Ata nuk e durojnë njëra-tjetrën dhe nuk flasin. Organizimi i dasmës ishte i tmerrshëm”, - tha një burim për Page Six. Sipas burimit, Peltz nuk donte që vjehrra e saj e famshme të përfshihej në çështjet e dasmës dhe se komunikimi mes tyre ishte thuajse minimal.

“Ata nuk kanë folur shumë me të gjatë muajve të fundit“, - tha burimi, i cili shtoi se pati tensione kur Brooklyn postoi një kopertinë të revistës Tatler që e quajti Peltz “Zonja e re Beckham”. Peltz mund të ndihet xheloze për nënën e famshme të burrit dhe nuk i pëlqen vëmendja që merr, veçanërisht rreth ditës së saj të dasmës.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor