Tendencat e fundit te modes 25 Korrik 2022

Çfarë i bëri bashkë VIP-at shqiptarë këtë sezon veror!

Tendencat e fundit te modes

Nuk është shumë e shpeshtë t'i shohësh influencers apo VIP-at shqiptarë të jenë kaq në sinkron kur bëhet fjalë për look-un apo përzgjedhjen e aksesorit kryesor që plotëson pamjen dhe definon stilin,  siç është çanta.

Moderne dhe të dizenjuara enkas për vajza plot stil, çantat e LANCASTER PARIS “zaptuan” tregun shqiptar menjëherë duke u kthyer kështu në çantën e preferuar dhe zgjedhjen e parë për shumë nga influencer-at personazhet e showbiz.

Kjo pasi LANCASTER PARIS përzgjedh me kujdes cilësinë më të mirë të lëkurës dhe përmes stilit francez, përpunimit artizanal dhe modeleve unike, është kthyer një nga markat më të dashura për adhurueset e së bukurës dhe modës në shumë shtete.

Këtë sezon veror, LANCASTER PARIS solli një koleksion fantastik plot ngjyra, gjallëri dhe modele të kombinueshme e të përshtatshme për çdo moment, natyrë dhe stil. Të inspiruara nga blogger-et e huaja, këtij trendi të ri të çantave me ngjyra dhe madhësi të ndryshme, iu bashkuan dhe vajzat shqiptare.

Të gjitha të “çmendura” pas ngjyrave, të verdhës, lejlasë, mentes e të kuqes, të cilat këtë sezon kryesojnë listat si ngjyrat më IN dhe vijnë me të gjitha modelet, nga ato më klasike deri tek më modernet si Baguette bag, Sweet Ace, Suave Even e shumë të tjera.

Rrjetet sociale u “veshën” me ngjyra edhe nga  emra të njohur të botës së televizionit dhe influencer si Sara Hoxha, Jona Spahiu, Eva Murati, Brunilda Lahe, Rejona Saqellari, Santana Çomorra, Leila Kraja, Iva Tiço,  Miranda Dupi, Ersi Ngjela etj tëcilat ndriçuan profilet e tyre të Instagramit me kombinimet e çantave Lancaster Paris, duke na dhënë mesazhin se nuk ka rëndësi çfarë vesh por me çfarë çante e kombinon! Lancaster Paris!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor