Tendencat e fundit te modes 6 Korrik 2022

Këpucët që shkojnë më shumë me pantallona të shkurtra në verë

Tendencat e fundit te modes

Kur flasim për artikujt thelbësorë të garderobës verore, pantallonat e shkurtra pa dyshim që kryesojnë listën. Falë natyrës së tyre praktike dhe elegante, ato nuk mund të mungojnë në stilin tonë të përditshëm në muajt e ngrohtë.

Edhe pasi pamë se si t’i kombinojmë ato këtë vit për t’u dukur sa më në modë dhe me stil, menduam të bëjmë një hap më tej dhe të zbulojmë se cilat modele këpucësh i përshtaten më shumë.

Ky model shapkash

Taka

Këpucë serioze të sheshta

Atlete

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor