Tendencat e fundit te modes 20 Qershor 2022

Me rritjen "e frikshme" të temperaturave, këto janë fustanet që nuk duhet t'ju mungojnë

Tendencat e fundit te modes

Me temperaturat e verës që arrijnë nivelet më të larta rekord këtë javë, nuk ka kohë më të mirë për të investuar në fustane të lehta dhe të freskëta që ofrojnë rehati dhe një pamje me shumë stil.

Veshjet e rehatshme dhe të freskëta, janë perfekte për temperaturat që nxisin djersën pasi ato zakonisht bëhen me materiale të lehta që nuk ngjiten në lëkurën tuaj, duke lejuar që ajri të filtrohet. Nëse dollapi juaj ka "dëshpërimisht nevojë" për fustane të lezetshme, ju këshillojmë për këtë modele për këtë sezon

Modelet e mëposhtme janë të përshtatshme si për paradite, si për të shkuar në punë, si për mbrëmje. Janë të gjithë të lirshëm, me modele që ju mbajnë freskët, shumë të përshtatshmë për ditët e nxehta të cilat na presin.

Mes tyre, do të gjeni gjithashtu edhe fustane që mund t'i vishni edhe për raste më elegante, si dasma, festa dhe evente të tjera të rëndësishme.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor