Modë / 7 Qershor 2022, 17:24

Jeni lodhur nga zbokthi? Maska me produktet e kuzhinës do t'ju shpëtojë përgjithmonë

Jeni lodhur nga zbokthi? Maska me produktet e kuzhinës do t'ju

Keni keni provuar çdo metodë për të larguar zbokthin dhe ende nuk keni pasur sukses?  Nëse jeni mërzitur dhe lodhur nga ky problem, atëherë ky ilaç natyral është krijuar pikërisht për ju.

Përbërësit:

– dy lugë kafeje ekstrakt trumze;

– dy lugë kafeje ekstrakt rozmarine;

– ½ gotë ujë të distiluar;

– ½ gotë uthull molle.

Të gjithë përbërësit vendosini në një enë të qelqi dhe përziejini mirë. Praangrohni furrën në 250 gradë dhe vendosni enën brenda deri sa uji të avullojë.

Këtë përzierje shfrytëzojeni në vend të shampos. Rezultatet do t'ju habisin.

Horoskop