Showbiz 14 Janar 2022

Ed Sheraan i bën varrin vetes; Ndërton godinën 5-miliondollarëshe ku do të prehet kur të vijë koha

Showbiz

Ed Sheraan ka planifikuar një shifër marramendëse për t'i ndërtuar vetes një objekt kulti ku do të prehet kur të mos jetë më në këtë jetë.

Ai e ka ngritur këtë objekt në zonën ku jeton, një fshat të vogël të cilin e ka quajtur Sheeranville. Duke ndjekur shembullin e Faranoëve të cilët ndërtonin piramidat e tyre, nuk e dimë këngëtari i njohur britanik, beson në jetën e përtejme.

Ai po pret që autoritetet t'ia miratojnë projektin dhe t'i realizohet dëshira e madhe që ka.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor