Tendencat e fundit te modes 11 Janar 2022

Nga koka tek këmbët; Ky është trendi i këtij viti që do e përdorni në çdo veshje dhe aksesor

Tendencat e fundit te modes

Ndoshta e keni vënë re por këtë vit do t’i shihni kudo! Po flasim për puplat, të cilat do tëtë cilat janë pjesë e shumë veshjeve dhe aksesorëve për këtë vit të ri.

Puplat në modë nuk janë asgjë e re. Në fund të fundit, Marie Antoinette ishte e njohur për vendosjen e tyre në flokët e saj për të treguar ekstravagancën që në vitet 1700!

Sot i shohim në një mënyrë tjetër. Hidhini një sy fotove më poshtë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor