Keshilla mode 3 Dhjetor 2021

Harrojeni të kuqen, gratë rreth të 50-ve do të shkëlqejnë për festa me këto sugjerime veshjesh

Keshilla mode

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë vërvitet rreth festave të fundvitit. Edhe pse na ndajnë shumë ditë nga Krishtlindja dhe Viti i Ri, edhe ju keni filluar që tani të mendoni edhe për detajet më të vogla që lidhen me ushqimin apo zbukurimin e shtëpisë? Megjithatë ylli i mbrëmjes duhet të jeni ju dhe në këtë artikull do të gjeni disa sugjerime shumë të vlefshme se si të visheni për festa. Fokusi ynë janë zonjat rreth të 50-ve, të cilat duan dhe meritojnë të duken të bukura e elegante.

Po mendoni për të kuqen? Jo, pasi sivjet mund të shkëlqeni edhe duke përdorur ngjyra të tjera apo duke kombinuar elementin e teminave puplat ose kristalet me mëndafshin. Në rast se zgjidhni të përdorni një fustan me hije argjendi, e zeza është ajo që plotëson look-un tuaj.

Një xhaketë mashkullore, me prerje oversize e kombinuar me një fusta me xixa dhe sandale është një MUST. Xhaketa e kombinuar me një fund lëkure me pala korrenti është gjithashtu një binom që ju nderon nëse dilni me miqtë për të pirë një gotë. Për më tepër, shihni sugjerimet e mëposhtme.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor