Tendencat e fundit te modes 24 Nëntor 2021

Rregullat për të veshur trikot në mënyrat më të bukura në 2021

Tendencat e fundit te modes

Moti i ftohtë dhe ai për të veshur trikot ka mbërritur zyrtarisht, që do të thotë se nuk kemi nevojë të krijojmë asnjë lloj justifikimi për t'u mos blerë  më shumë triko të reja. Dhe ndërsa nuk mund të gaboni kurrë me një kombinim klasik pulovër / xhinse / çizme, ka mënyra të tjera që mund të kombinoni këtë “aksesor” dimëror:

Bluzat me ngjyra ose dhe jelekun e dimrit mund ta zgjidhni me shumë ngjyra dhe disenjo pasi ai kombinohet me një këmishë dhe pantallona uniformë.

Streçet të cilat pasi erdhën nuk ikën më kurrë nga moda duken perfekte me një triko oversize.

Pandemia e drejtoi modën drejt komoditetit kështu që mos harroni hoodit edhe ato bëjnë pjesë në trikot e ngrohta të dimrit.

Diçka e re që do të shihni në dyqane ose rrugë këtë vit, janë dhe kompletet e trikotuara fund-bluzë ose pantallona-bluzë!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor