Keshilla mode 22 Nëntor 2021

Doni të blini një pallto të re? 4 trendet e forta që vijnë nga Instagrami

Keshilla mode

Jeni gati të blini një pallto dimri, por ende nuk dini cilin model/ngjyrë të zgjidhni? Revista e modës Grazia.it tregon se cilat janë tendencat më interesante të momentit që vijnë nga Instagrami (duke sjellë gjithashtu edhe disa këshilla për blerjet).

Pallto lëkure kafe e errët

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dasha (@dariak_style)

Siç ju kemi paralajmëruar, ngjyra kafe është një nga tendencat 'must ' të dimrit, sidomos në nuancat e errëta të çokollatës. Dhe lajmi tjetër i mirë është që mund të kombinohet me të zezën për një look 'super stil'.

Ngjyrat e ndezura

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by All the Pretty Birds (@tamumcpherson)

Sezoni vjeshtë dimër 2021-22 është në favorin tonë sepse pranon palltot të çdo tipi, edhe në nuancat më brilante të paletës së ngjyrave. Mund të kombinohen me një look 'total black' ose mund të luani me ngjyrat e ndryshme.

Welcome back, teddy!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julia Comil - Mode Rsvp (@juliacomil)

Të buta, të ngrohta dhe të bollshme, palltot tedy (material të butë pellushi) janë shumë komode dhe një përkëdhelje e ëmbël në ditët e ftohta.

Black forever

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOLENE L. (@solenelara)

E kemi lënë për të fundit, edhe pse jemi të sigurt që do të zërë vendin e parë. Miranda Priestly nuk do të ishte dakort, por nuk është faji ynë që palltoja e zezë rikonfirmohet gjithmonë si zgjedhja më e preferuar në çdo rast.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor