Tendencat e fundit te modes 30 Shtator 2021

Pantallona lëkurë për vjeshtën dhe dimrin 2021; Ja si t’i kombinoni

Tendencat e fundit te modes

Kur mendojmë për pantallonat prej lëkure, imazhet e para që na kujtohen  janë të yjeve të rokut si Mick Jagger dhe Joan Jett. Sipas të dhënave blerësit po grumbullojnë pantallona lëkure të vërteta dhe artificiale për dimër në shumë ngjyra dhe prerje të ndryshme.

Pra, nëse edhe ju po shpresonit të ndiqni  këtë trend me poshtë do të gjeni disa kombinime të veçanta që janë parë këtë vit nga influencerat e ndryshëm:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor