Astroliving 28 Korrik 2021

Si duhet t’i lyeni gishtat sipas shenjës së horoskopit, një ngjyrë e ndryshme për të gjithë

Astroliving

Gjatë sezonit të Luanit, zemrat dhe mendjet tona do të zhvillohen dhe do të bëhen më dramatike se zakonisht. Me fjalë të tjera, është koha për të rrezikuar ose për të shkuar në shtëpi.

Dhe mënyra më e mirë për të kaluar këtë sezon është duke u kujdesur për veten ashtu siç bën dhe Luani gjithmonë!

Ja cilët janë manikyrit që i shkojnë secilës shenjë:

Luani:Jeshile që bëhet fosfor në errësirë:

Virgjëresha: Shkëlqim dhe ngjyra

Peshorja: Blu si deti

Akrepi: ngjyrën e kuqe të ndezur

Shigjetari: Ngjyrë me ndriçim si Opali

Bricjapi: Ngjyra gri, si gjithmonë shumë neutral

Ujori: Ngjyrat Neon

Peshqit: Ngjyra rozë

Dashi: Portokalli e ndezur

Demi: Pink me ndriçim

Binjakët: I tejdukshëm me yje të vogla

Gaforrja: Dy ngjyra së bashku nuk do të ishin keq!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor