Astroliving 24 Korrik 2021

Gati për martesë? Këto 3 shenja horoskopi do të ndryshojnë jetën këtë verë

Astroliving

Tani jemi në sezonin e Luanit dhe duket se pikërisht kjo shenjë dhe 2 të tjera janë gati që këtë verë të thonë PO!

Luani

Dielli në shenjën tuaj të zodiakut i ka sytë nga ju. Jeni lodhur nga lidhjet afatshkurta. Po prisni me padurim të keni një bebe.

Dashi

Jeni të gatshëm për martesë. Edhe pse jeni një shenjë e pavarur e zodiakut, thellë në zemrën tuaj me të vërtetë nuk doni ta kaloni pjesën tjetër të jetës suaj të vetme. Në zemrën tuaj, ju gjithmonë keni ëndërruar për një marrëdhënie perfekte: dy njerëz që e jetojnë botën si të ishin një. Kjo është fiks faza të fokusoheni në një lidhje.

Ujori

Ujori do krijojë folenë e ngrohtë për veten dhe për partnerin. Edhe pse jeni krejtësisht rehat me të qenit beqar, kjo nuk është ajo që ju intereson më. Jeni gati për të thënë Po.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor