Floket 21 Korrik 2021

Kjo është ngjyra JO-VERORE e flokëve që po bën namin në të gjitha parukeritë

Floket

Në rast se valët e nxehtësisë pa mbarim  nuk kanë qenë një tregues i fortë për të kuptuar se erdhi vera  atëherë me siguri e keni parë nga flokët e vajzave që janë kthyer nga të errët në flokë me fije apo lajthi. Epo këtë vit po ndodh diçka ndryshe dhe flasim pikërisht për ngjyrën e flokëve, trendi i së cilës nuk është më i njëjtë.

Nëse doni një opsion ndryshim që nuk përfshin dekolorimin e flokëve epo kjo ngjyrë që po provojnë të gjithë VIPAT është e duhura për ju: çokollatë me tonalitete të ndryshme:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ciara (@ciara)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor