Showbiz 10 Qershor 2021

“Moj Donika, moj...”Elvana Gjata uron mamin për ditëlindje me fjalë (jo) të zakonshme

Showbiz

Mami i Elvana Gjatës ka sot ditëlindjen dhe ylli i muzikës e ka ndarë urimin me gjithë ndjekësit e saj në rrjete sociale. As ‘mbretëresha ime’ e as ‘my queen’, ajo i është drejtuar siç i drejtohet çdo ditë, thjesht Donika, ...’Moj drita ime’, me fjalë të vërteta zemre pa e çarë kokën për ta kuruar e për ta gdhendur me fjalë të ëmbla sepse sytë e Donikës flasin vetë. Ajo duket shumë e lumtur në foto ndërsa mban në dorë një buqetë të madhe dhuruar nga e bija.

‘Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime’, shkruan ajo në fund të fotografisë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor