Showbiz 10 Qershor 2021

Irina dhe Kanye West janë bashkë; ja fotot kur mundohet t'u iknin gazetarëve

Showbiz

Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje. Me sa duket ky nuk është vetëm aludim i mediave. Në fakt ka pasur thashetheme që prej një muaji se Kanye po takohej fshehtazi me modelen, por vetëm tani lajmet janë konfirmuar.

Media ‘DailyMail’ zbuloi fotografitë e çiftit duke bërë një ikje nga gazetarët. Të dy u panë në një aeroport të Neë Jersey, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Franca me një aeroplan privat.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor