Showbiz 10 Qershor 2021

Dhurata edhe pas vdekjes; Mbretëresha Elisabeth feston kështu ditëlindjen e princit Philip

Showbiz

Edhe pse ai ka ndërruar jetë para pak muajsh, bashkëshortja e tij mbretëresha e Anglisë, Elisabetha nuk harron ditën e rëndësishme dhe dhuratën përkatëse.

Sot Princi Philip do të bënte 100 vjeç dhe do të festonte me një organizim të madh por nuk mundi kështu që Elisabetha i dhuroi një trëndafil me emrin e tij i cili do të mbillet në kopshtin e pallatit mbretërore.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor