Tendencat e fundit te modes 9 Qershor 2021

2021-shi, viti i flokëve me dy ngjyra; Si të gjeni kombinimin tuaj

Tendencat e fundit te modes

Kombinimi i dy ngjyrave është një nga tendencat më interesante të flokëve për vitin 2021. Flokët e famshëm të Cruella-s, filmit të Disney, tani mund t’i kemi në jetën e përditshme.

Gjeni stilin që bën për ju në modelet e propozuara më poshtë nga Grazia.it dhe telefononi parukieren tuaj për një verë pak të çmendur këtë vit...

Flokë dyngjyrësh bionde dhe të zeza

Flokë të zeza dhe të bardha

Hije e poshtme në nuancat e jeshiles

Flokë dyngjyrësh të shkurtër

Kasketë dyngjyrëshe

Flokë dyngjyrësh biond dhe gështenjë

Stil ‘Cruella’

Flokë dyngjyrësh kuq e zi

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor