Astroliving 5 Qershor 2021

Ëmbëlsira ideale për çdo shenjë horoskopi; Astrologjia mund të përcaktojë dhe shijet

Astroliving

Shumë njerëz besojnë se dita kur lind një person përcakton shumë gjëra në lidhje me personalitetin e dikujt. Astrologjia mund të përcaktojë karakterin, dhe gjithashtu atë që njerëzit preferojnë kur zgjedhin një ëmbëlsirë.

Ujori – Brownies

Peshqit - Zup limoni me boronicë

Dashi – Çokollatë me Gjalpë Kikiriku të mbuluar me Tartufë

Demi - Creme Brulee

Binjakët - Mousse karamel me gjalpë

Gaforrja - Tortë me çokollatë

Luani – Macarons

Virgjëresha - Top çokollate

Peshorja – Cheescake me luleshtrydhe me çokollatë

Akrepi – Dardhë e pjekur me Boronica dhe Akullore me Bajame

Shigjetari – kek me lajthi

Bricjapi: Tortë tradicional me banane

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor