Showbiz 3 Maj 2021

Nuk është e vërtetë që i ngjan mamit dhe babit; për habinë e të gjithëve princesha Charlotte është kopja e...

Showbiz

Ditën e djeshme princesh Charlotte, vajza e Princit William dhe dukeshës Kate bëri 6 vjeç. Për ta uruar faqja zyrtare e intagramit për familjen mbretërore postuan një fotografi të vajzës kohët e fundit ku tregohej se sa ka ndryshuar ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

Në të vërtetë që ajo po rritet por edhe pse disa besojnë se ngjason shumë me princin William, pjesa më e madhe e fansave mbretërore dhe ekspertëve kanë vënë re një detaj tjetër.

Charlotte ngjason shumë me stërgjyshen e saj, mbretëreshën Elisabeth!

Këto fotografi e vërtetojnë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor