Dekorime 21 Prill 2021

Nëse po mendoni të arredoni shtëpinë, hidhini një sy kësaj që sapo ka blerë Rihanna

Dekorime

Rihanna së fundi ka bërë një super investim në një shtëpi 10-milionëdollarëshe në Beverly Hills. Vetëm tre muaj më parë, ajo bleu një shtëpi pranë saj, me vlerë 13.8 milionë dollarë.

E shtrirë në një sipërfaqe prej gjysmë hektari, ajo ka katër dhoma gjumi, disa ambiente ndenjeje, një super kuzhinë dhe sallë ngrënieje. Nëse po kërkoni frymëzim për mobilimin e brendshëm dhe të jashtëm të shtëpisë suaj, hidhuni një sy fotove më poshtë:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor