Femijet 6 Mars 2021

Sara jo vetëm që e ushqen beben me gji në publik, por brenda në Galerinë e Arteve

Femijet

Sara Hoxha, Ledri Vula dhe Poem Blue po kalojnë disa ditë në Tiranë. Ata kanë vizituar shumë vende të tre dhe sot kanë qenë në Galerinë e Arteve. Sara ka postuar një foto teksa është duke e ushqyer të voglën me gji dhe poshtë saj ka shkruar: “Asnjëherë nuk është e lehtë, por gjithmonë ia vlen”.

Në fund të fundit, bebet nuk e dinë ku janë dhe duan të ushqehen, prandaj për nënat që kanë bebe në gji, prioritet është komoditeti dhe rehatia e fëmijës së tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor