Floket 1 Shkurt 2021

Çokollatën me lajthi këtë pranverë/verë, nuk do e hani por do e përdorni për flokët tuaj; Këto do të jenë ngjyrat ON TOP

Floket

Ky dimër na solli trendet e flokëve me tonalitete të ndryshme të biondes, dhe kombinimeve të shumta që lejon kjo ngjyrë. Duket se duke marr shkas nga kjo ngjyrë pranvera dhe vera do të lejojnë parukierët që të luajnë me flokët kafe.

Ngjyra çokollatë, lajthi  apo edhe pak refleks portokalli këto janë tonalitetet që do të shihni më së shumti:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SalonForstmeier (@salonforstmeier)

2021 do të jetë viti i balayage në të gjitha format e saj, nga shatushet më të gjalla deri tek bjondet më klasike, dhe nuk do të mungojnë variacionet me ngjyra të tjera të guximshme. Flokët kafe midis çokollatës dhe lajthisë janë pozicionuar pikërisht këtu, duke evokuar hije të thella kafe të kombinuara me fije delikate të lajthisë dhe tonit të karamelit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Harbour Salon (@harboursalonwilmington)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor