Kujdesi per trupin 18 Janar 2021

"Ka mama goca" ish-deputetja Jorida Tabaku thyen rregullat dhe pozon me vajzat binjake

Kujdesi per trupin

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka thyer këtë rregull. Tabaku ka ndarë në Instagram një foto të ëmbël me vajzat e saj Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë duke gatuar përkrah dy binjakeve të saj, të cilat janë rritur shumë.

“Ka mama goca”, shkruan Tabaku krah fotos që ka marrë pëlqimin dhe komentet e shumë ndjekësve të saj.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor