Tendencat e fundit te modes 26 Nëntor 2020

Nga 15 vjeç dhe deri sa u largua nga kjo botë; 10 rastet që Princeshë Diana konfirmoi se është një ikonë mode  

Tendencat e fundit te modes

E njohur si princesha e njerëzve, Lady Diana Spencer ishte një nga ikonat e stilit më të njohura dhe me ndikim në botë. Duke hapur rrugën për princeshat e ardhshme si Kate Middleton dhe Meghan Markle, Diana bëri deklarata të guximshme me zgjedhjet e saj të shkëlqyera, që nga kostumet e ndritshme dhe fustanet dramatike te veshja e saj e famshme e dasmës.

Më poshtë keni disa nga veshjet e saj më ikonike dhe të përfolura që dhe sot e kësaj dite vazhdojnë të jenë IN:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor