Showbiz 22 Nëntor 2020

Aurela Gace humbet një person të dashur; Ky është dedikimi prekës për të

Showbiz

Dhimbja për personat që largohen nga kjo botë është njësoj e madhe për të gjithë. Po ashtu ka qënë dhe për këngëtaren Aurela Gace humbja për gjyshin e bashkëshortit të saj .

Qofsh i parajsës gjyshi Xhimi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babai i tyre. Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh. Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme. Grace stërmbesa jote qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhëmb”, shkruan Aurela krahas fotos.

Nga dashuria jo vetëm e saj por dhe që vajzat kishin për të Aurela ka postuar këtë fotografi në profil e sa personal të instagramit.

Më tej ajo shton se dhimbjes i shtohet dhe fakti i kohës së vështirë që po kalojmë dhe që traditat nuk bëhen dot si më parë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor