Tendencat e fundit te modes 10 Nëntor 2020

Moda e pandemisë; Tutat që po veshin të gjithë vipat shqiptarë dhe si t’i kombinoni

Tendencat e fundit te modes

Që para 8 muajsh, atëherë kur e gjithë bota u detyrua të mbyllej për shkak të një pandemie të cilën po e përjetojmë dhe tani, moda u kthye në diçka më komode dhe të thjeshtë për tu veshur gjatë gjithë kohës, qoftë në shtëpi por dhe jashtë saj.

Tani që rregullat kanë ndryshuar dhe dalja për gjërat më të domosdoshme është bërë një detyrim, moda vazhdon të anojë nga gjërat më të përshtatshme të cilat nuk duan shumë mundim: tutat!

Janë të shumtat vajzat që hoodit dhe tutat i kanë kombinuar në mënyra nga më të ndryshmet por duke u paraqitur gjithnjë trendy dhe me stil! Nëse dhe ju po mendoni të blini një palë, më poshtë keni disa kombinime që mund të bëni:

Jona Spahiu: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

meqenese @elena.ma7 mendon qe jam bere shume dark, here’s a color palette ?

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Sanana Comora: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

White november ??

A post shared by Santana Çomora (@santana_comora) on

Linda Dido: 

Arbana Osmani: 

Orinda Huta: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te foto 2: shiko Ruby, sa e bukur eshte TIRANA ?

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Ina Cela: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ina Cela (@ina_cela) on

Odeta Banushaj: 

Estela Ujla: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Which option do you prefer 1 or 2 ? Wearing @obagalbania crd @fatjon.kapllanaj

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor