Tendencat e fundit te modes 5 Nëntor 2020

Tutat që mund të vishni për gjumë ose për të dalë në mbrëmje; 4 mënyra të ndryshme

Tendencat e fundit te modes

Tutat u krijuan për t'u qetësuar në divan (dhe herë pas here për të shkuar në palestër), por ato janë shumë më tepër se kaq. Ky element kryesor i dollapit nuk ka pse të duket i pavlerë për rastet e tjera që ju dilni: ka mënyra të shumta për të stiluar tutat tuaj, që do t'ju bëjë të dukeni dhe të ndjeheni si një ikonë mode.

“Blerina moderne”: Mund të kombinoni tutat tuaja me një palë këpucë balerina me ngjyrë të ëmbël, pastel ose të preferuarën tuaj.

“Karantinë në Paris”: Një beretë dhe një palë çizme nuk dalin kurrë nga moda kështu që mund t’i vishni me një palë tuta si në foton e mëposhtme:

Tuta për në punë; Kombinojini me një këmishë dhe atlete kështu do jesh e përshtatshme për një takim pune në fundjavë!

Kazuale por e bukur; një scrunchie, kanatjere e shkurtër dhe xhup, për daljet e shpejta me shoqërinë pranë shtëpisë!

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor