News 1 Nëntor 2020

Me mëngë të shkurtra, ja si do të jetë moti

News

Kushtet e qëndrueshme atmosferikë do të mbeten në vendin tonë gjatë gjithë ditës, ku orët e para të ditës do jenë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në vijim vranësirat pakta do të bëhen më të dukshme në zonat malore të territorit.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 21°C.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor