Showbiz 26 Tetor 2020

Mamatë e 2020-s, kthehen në formë për 2 muaj; Olta Gixhari sapo konfirmoi që nuk është e vështirë të kujdesesh pas shtatzënisë

Showbiz

Lajmet më të bujshme gjatë 2020, kanë qenë ato të shtatzënisë për personazhet e njohur. Pas lindjes, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë kthimi në formën e mëparshme në një mënyrë shumë të shpejtë.

Jonida Vokshi, Klea Huta, Brunilda Lahe etj, kanë qenë shembulli më i mirë i këtij “diskutimi”.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The moment the sun comes up, white outfits do too! @discoverurstyle

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Patjetër që mund të jetë  nga konstrukti i mirë apo genet e trashëguara,por dhe kujdesi është i rëndësishëm.

Së fundmi dhe Olta Gixhari ka postuar një fotografi ku duket qartë se dhe ajo nuk e ka patur shumë të vështirë të rikthehet në formë e mëparshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi there ?

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Pavarësisht modeleve të mira, çdo grua ka kohën e saj për të rimarrë veten pas një lindjeje.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor