Showbiz 17 Tetor 2020

Fotot super joshëse të Fifit sjellin debate: Mezi paske pritur për t’u dobësuar për të bërë kështu fotosh!

Showbiz

Fifi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Ajo duket ndryshe dhe këto kohë ka ndarë foto duke treguar fizikun e saj, por mesa duket për ndjekësit kjo nuk është mënyra e duhur.

Shumë komente janë pozitive, por ato negative vihen re herë pas here, si ato në postimin e fundit” “Fifi paska vdekur për njëçik vëmendje. Dilje dhe na bëje moral pale.”
Ndërkohë, një tjetër i shkruante: “Mezi paske pritur të dobësohesh për të bërë foto të tilla”.

Fifi është përballur shpesh herë me komente të tilla që prej rënies së saj nga pesha, por ka ardhur momenti që ndjekësit të kuptojnë që ajo po shkëlqen dhe kështu do të vazhdojë tani e tutje.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor