Tendencat e fundit te modes 6 Tetor 2020

Ky dimër nuk është aspak minimalist; Të gjitha modelet e thonjve që duhet të provoni në 2021-n

Tendencat e fundit te modes

Çdo fillim stine ndryshon dhe moda. Kur flasim për modën nuk kemi parasysh vetëm veshjet, por dhe flokët, tualetin, thonjtë etj.

Në këtë artikull do të njiheni me trendet e reja të thonjve. Nuk keni pse të jeni minimalistë si francezët, tani mund të “përqafoni” modën e amerikanëve, pasi modelet e reja janë më ngjyra dhe dizenjo  nga më të ndryshmet. Hidhuni një sy dhe zgjidhni manikyrin e radhës:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@luvfashn wanted some July 4th nails but not too July 4th red white and blueish, and this is what we came up with ????

A post shared by ?? Hang Nguyen aka Moon ?? (@thehangedit) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jade marble nails done by @mynameismikinail (My real nails with gel polish)

A post shared by Vic Styles (@thevicstyles) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday nails are always a good idea, especially in ? glitter.

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witchy / Spooky Dazzle nails for another @formulaxnail Halloween look ??? #HalloweenNails #VerticalOmbre

A post shared by Cassandre Marie (@cassmariebeauty) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor