Tendencat e fundit te modes 5 Tetor 2020

Njësoj me vjehrrën; Të gjitha rastet që tregojnë se Kate ndjek hapat e princeshë Dianës

Tendencat e fundit te modes

Kate Middleton, Dukesha e Kembrixhit, është ikona e parë globale mbretërore të cilën e ka ndjekur si shembull e gjithë bota që nga vdekja e Princeshë Dianës, dhe edhe pse ajo nuk e ka thyer protokollin mbretëror aq herë sa vjehrra e saj legjendare, ndjek qartë gjurmët e saj, dhe njerëzit e duan shumë. Më poshtë janë të gjitha rastet që Kate ngjason 100 me Dianën:

1-Fustani pas lindjes me një jakë të bardhë 1984 vs 2018


 

2- Kurora “Lovers Knot” 1989 vs 2016

3-Fustani i dasmës m e vellon e njëjtë 1981 vs 2011


 

4-Xhaketa e zezë me spilën e njëjtë 1993 vs 2016


 

5- Kapelja tradicionale pakistaneze, 1991 vs 2019

6- Fustan rozë me kapelë, 1983 vs 2017

Raste te tjera: 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor