Showbiz 15 Shtator 2020

“Të dua me gjithë shpirt!” Kush ia dedikon Albërije Hadërgjonajt këto fjalë në ditën e lindjes

Showbiz

Sot Albërie Hadërgjonaj feston datëlindjen dhe në një ditë kaq të veçantë nuk kishte si mos të vinte urimi i ndjerë i vajzës së saj, Anxhelina. Kjo e fundit ka vendosur ta bëj publik urimin e saj në këtë ditë speciale për Albërien.

“Gëzuar ditëlindjen mamasë sime të mrekullueshme! Më e dashura, më e bukura brenda dhe jashtë! “Të dua me gjithë zemër e shpirt”, shkruan Anxhelina krahas fotos së Albëries, ku ajo duket plot jetë dhe shumë bukur.

Albërija dhe Anxhelina kanë një marrëdhënie shuëm të ngushtë dhe të dyja ngjajnë si motra.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor