Aksesore 11 Gusht 2020

Rikthehen çantat e vogla, nëse i keni fshehur në dollap nxirrini! Ja çantat më IN të vjeshtës

Aksesore

 

Shumica nga ne shpenzon për veshje, por harron sesa e rëndësishme është që t’ i japim rëndësi edhe aksesorëve. Nëse nuk keni dëshirë të vendosni vathë dhe varëse është në rregull, por një çantë që kombinon me veshjen është një nga detajet më të rëndësishme të veshjes. Nuk keni pse blini një çantë për çdo veshje, mjafton që të keni parasysh rrobat që keni në gardërobë dhe të investoni si duhet. Për t’ iu ardhur në ndihmë dhe për t’ iu lehtësuar gjërat po ju sjellim një listë të çantave më në modë për vjeshtën. Disa prej tyre janë modele për çdo ditë, të tjerat për raste. Është një rikthim i modës të fund të viteve ’90 – fillim i viteve ’00.

Nëse keni çanta të asaj kohe në dollap mos nguroni ta nxirrni. Do të jeni shumë në modë.

 

 

 

 

 

 

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor