Tendencat e fundit te modes 10 Qershor 2020

Para se të bëni shopping; Këto modele sandalesh janë më të bukurat e 2020-s

Tendencat e fundit te modes

Këtu më poshtë keni të gjitha tendencat që duhet të dini për vitin 2020. Disa shohin me vëmendje pasarelat e trendeve të reja por ata të vëmendshmit e kanë mendjen vetëm tek këpucët! Në rast se situata e pandemisë nuk ju ka lënë “mend në kokë” për të parë dhe këtë vit risitë atëherë jeni në vendin e duhur:

Xixëlloni: Kjo është një nga mundësitë që të ndryshoni veshjen tuaj të thjeshtë. Një palë këpucë me glitter ose shkëlqim janë një nga modelet më të kërkuara të këtij viti dhe ideale për në mbrëmje.

Zinxhirët si detaje: Në të gjithë pasarelat, nga markat si JW Anderson dhe Simone Rocha, zinxhirët ishin zgjedhja si detaj zbukurimi për shumë stilistë. Pavarësisht nëse është si mbështjellës kyçi e këmbës apo thjesht detaj, zinxhiri bën çdo gjë më të bukur, sidomos këpucët!

Fjongot: Fjongot do të jenë IN dhe për këtë sezon kështu që mos hiqni dorë ng akëpucët e një viti më parë. Ato ju bëjnë të dukeni me vajzërore dhe me një stil vintage!

Lidhëset A-simetrike: Dizajnuesit u argëtuan duke ripozicionuar rripat e këpucëve për pranverën e 2020-s, si këto shirita asimetrikë që mbështillen diagonalisht nëpër këmbët tuaja.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor