Veshje 14 Maj 2020

Shpatullat e zbuluara: Një prekje e rivierës franceze për pranverë-verën 2020

Veshje

Stili ‘Bardot’ rikthehet këtë verë në fustanet me lule e volum, por edhe në stilet e thjeshta, këmishat dhe kostumet e strukturuara. Zbuloni modelet më cool..

Përmes fotove më poshtë po ju japim disa ide për blerjet tuaja të këtij sezoni marrë nga markat më në zë të modës nga koleksionet e tyre pranverë-verë.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor